Planery

W świecie pełnym obowiązków można oczywiście pozostawić przestrzeń na odrobinę spontaniczności, lecz pewne sprawy opłaca się zawczasu zaplanować. Z tego względu wiele osób prowadzi notesy, w których sporządza skrupulatne zapiski, uwzględniając najważniejsze rzeczy do zrobienia. Jeśli i Wy zastanawiacie się, gdzie możecie kupić najlepsze planery, by pamiętać o ważnych datach i związanych z nimi wydarzeniach oraz zadaniach do wykonania, zapraszamy na zakupy w sklepie Zanotuj Mnie!

Czym jest kalendarz z planerem?

Choć obecnie wiele tradycyjnych form planowania zastąpiła elektronika, nie jest ona niezawodna. Co więcej, nie każdy jest zwolennikiem korzystania z niej we wszystkich aspektach swojego życia. Tak więc papierowe planery dnia nadal cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób pragnących mieć pod stałą kontrolą wszystkie istotne obowiązki do wypełnienia. Dzięki nim możecie bowiem zaplanować czas dokładnie tak, by wystarczyło go zarówno na pracę, codzienne aktywności, jak i przyjemności. Nasz kalendarz z planerem ma odpowiednio zaprojektowany rozkład, który pozwala wygodnie prowadzić zapiski. Umożliwia planowanie każdego kolejnego dnia, tygodnia oraz wyznaczanie sobie celów rocznych. To sprawia, że dostosowuje się do wszelkich potrzeb i preferencji właściciela. Co więcej, specjalne zakładki pozwalają na oddzielenie od siebie poszczególnych miesięcy. To ułatwia prowadzenie, a następnie odszukiwanie sporządzonych wcześniej notatek.

Co zapewnia planer dnia?

Termin wizyty u lekarza, godzina spotkania służbowego, przypomnienie o urodzinach bliskiej osoby lub o realizacji własnych, osobistych celów. Te wszystkie kwestie nabierają innego znaczenia, kiedy wypisze się je po kolei w notesie. Dzięki sporządzeniu listy spraw do załatwienia wzrasta też zapał, by rzeczywiście się nimi zająć. To niewątpliwie największa korzyść prowadzenia dziennego czy tygodniowego plannera. Tego rodzaju notatki są również cenną informacją o osobie, która je sporządza. Po zaplanowaniu sobie ważnych celów możecie systematycznie sprawdzać, które z nich rzeczywiście zostały zrealizowane, a nad którymi należy jeszcze więcej popracować. Pomoże to we wskazaniu nowych obszarów do samorozwoju. Taki dzienny czy miesięczny planer książkowy będzie też zwiększał motywację do dopilnowania wszelkich ważnych spraw. Na pewno więc warto zaopatrzyć się we własny kalendarz do planowania i tym samym uczynić pamiętanie o codziennych obowiązkach prostszym zadaniem, niż było dotychczas.

Czym wyróżniają się nasze planery?

Gdy dokonujecie zakupu, zwracacie zapewne uwagę na różne czynniki. Ważnymi z nich są jakość i estetyka. Bez wątpienia pod tym pierwszym aspektem kryją się trwałość i wytrzymałość konkretnego produktu. Dostępne u nas eleganckie planery są wykonane z wysokiej klasy papieru o odpowiedniej gramaturze, który nie niszczy się podczas codziennego użytkowania. Taki notes posłuży Wam więc bez problemu przez cały rok, na który jest przeznaczony.

Nie bez znaczenia pozostaje też estetyka. Przy tworzeniu kalendarzy dbamy o ich interesujący, a jednocześnie dopasowujący się do różnych gustów design. Nasze planery są minimalistyczne, eleganckie i subtelne. Wśród oferowanych modeli możecie dobrać dla siebie taki, którego oprawa graficzna najlepiej odzwierciedla Wasz charakter.

Komu podarować w prezencie planer?

Jest wiele szczególnych okazji, które warto uczcić, wręczając komuś wyjątkowy upominek. Niezależnie od tego, czy jest to ktoś bliski, czy dalszy znajomy lub współpracownik, prezent powinien być trafiony, czyli taki, który sprawi obdarowanemu radość. Właśnie taki z pewnością okaże się dostępny u nas tygodniowy planner. To doskonały upominek dla osób w różnym wieku, bez względu na płeć, styl życia czy indywidualne upodobania. Takim eleganckim prezentem na pewno wywołacie niejeden szczery uśmiech. Co więcej, nie jest konieczne dostosowanie tego podarunku do konkretnej okazji, gdyż będzie doskonałym pomysłem w różnych okolicznościach – czy to wręczony na urodziny, imieniny, święta, czy też po prostu w celu sprawienia komuś miłej niespodzianki.

Zachęcamy do zamawiania wybranych egzemplarzy!